Hakkımızda

Hair Feel Studio Hakımda

Hair Feel

Saç kökü efekti dünyada ilk olarak Amerika Kanada ve Avrupa ülkelerinde uygulanan bir sistemdi. Uzun yıllardır geliştirilen bu yöntemle 2015 yılında tanıştık. Yurtdışından aldığımız  eğitim programlarını Türkiye’de Hair Feel ailesi olarak yeniden güncelledik ve sevgili danışanlarımız için geliştirdik. Şu anda dünyanın her yerinden tercih edilmeyi bu gelişim serüvenine borçluyuz. Artık saç simülasyonu denilince insanlar bu işi doğru uygulamak ve tecrübelerinizden faydalanmak için merkezimizi tercih ediyor. Eğitimlerini Türkiye de almak, kendilerini geliştirmek ve ülkelerinde bizim tekniklerimizi kullanmayı tercih ediyorlar.
0
+
Başarılı Müdahale

Bizi tercih eden herkese sevgi ve şükranlarımızı borç biliriz.

‘’ Mükemmel işi yapmanın tek yolu sevdiğiniz işi yapmaktır . ‘’

Bizler 2016 itibari ile aktif olarak saç simülasyonu işlemini yüzlerce kişiye uygulamış ve süreç içinde kadın ve erkek her yaştan insanın saç seyrekliği sorununa yakından şahit olan bir merkez haline geldik. Yıllarca saç seyrekliğine çözüm aramış farklı teknikler denemiş fakat hala sorununa bir türlü çözüm bulamayan kişilere saç simülasyonu uygulamasıyla çözüm sunduk . Çünkü saç simülasyonu saç seyrekliği sorununda tecrübe ve teknoloji ile geliştirilen medikal kamuflasyon sisteminin en son versiyonudur.

Merkezimizde bu sistem tüm dünyada geçerliliği kabul edilen FDA (Avrupa Sağlık Örgütü ) onaylı , Kosher Sertifikalı ( Helallik Belgesi )   malzemelerle, hijyenik koşullarda,  en az iki yıl tecrübe edinmiş uzmanlar tarafından uygulanır.

Hedefimiz danışanlarımıza saç seyrekliği sorununda çözüm sunmak , %100 memnuniyet ile merkezimizden mutlu ayrılmalarını sağlamaktır. Hem ekonomik hem kaliteli hizmet politikamız ile tüm dünyada tercih edilmeye devam etmekteyiz.